MŁODZICY SEZON 2020 / 2021

Liga Młodzików 04.12.2021.

Dzisiaj w Mysłowicach odbył się trzeci turniej II etapu ligi młodzika województwa śląskiego.Nasz zespół rozegrał dwa mecze.

W pierwszym meczu pokonujemy zespół z Sosnowca 2: 0 natomiast w drugim meczu przegrywamy z gospodarzem dzisiejszego turnieju Mysłowicami 1:2

Po dzisiejszym turnieju zajmujemy trzecie miejsce w tabeli i został nam jeszcze jeden turniej w którym będziemy gospodarzem zawodów.Turniej będzie rozegrany 11 grudnia w Hali Norwida od g. 10.00 Nasz zespół zmierzy się z Michałkowicami i Radlinem II. Trzymamy kciuki i życzymy zespołowi Norwida awansu do wyższej grupy rozgrywek młodzika województwa śląskiego

Liga Młodzików 27.11.2021.

W Gliwicach 27.11.2021 roku odbył się drugi turniej II etapu ligi młodzika województwa śląskiego.

Nasz zespół rozegrał dwa mecze. W pierwszym meczu pokonujemy zespół z Bielska Białej 2: 0 natomiast w drugim meczu przegrywamy po bardzo wyrównanym meczu z gospodarzem dzisiejszego turnieju Gliwicami 0:2

Gratulujemy o walczymy dalej

Liga Młodzików 20.11.2021.

Dzisiaj w Tychach nasz zespół rozpoczął pierwszy turniej drugiego etapu ligi śląskiej młodzika.

W pierwszym meczu pokonujemy zespół z Pyskowic 2:1 natomiast w drugim meczu wygrywamy z gospodarzem dzisiejszego turnieju Tychami 2:0

Gratulacje dla całego zespołu

Liga Młodzików 06.11.2021.

W Gliwicach 6 listopada 2021 roku został rozegrany ostatni turniej pierwszego etapu ligi młodzika województwa śląskiego.

Nasi chłopcy rozegrali w nim dwa mecze.

Pierwszy mecz wygrali z gospodarzem turnieju Sikretem Gliwice 2:1 natomiast w drugim meczu ulegli zespołowi z Zawiercia 2: 0 po dobrym meczu.

Kończymy pierwszy etap bilansem 5 meczy wygranych i trzech przegranych.

Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszego wyniku w drugim etapie rozgrywek ligi młodzika województwa śląskiego

Liga Młodzików 16.10.2021.

W lidze młodzika województwa śląskiego wygrywamy kolejne dwa mecze z Mysłowicami 2:1 i Pyskowicami 2:1 i będziemy liderami 3 grupy.

Było to nasze 5 zwycięstwo z rzędu.

Gratulujemy

Liga Młodzików 09.10.2021.

Na początek sezonu w lidze młodzika województwa śląskiego w Sosnowcu wygrywamy dwa mecze po 2:0 z gospodarzem turnieju Sosnowcem i Michałkowicami.

Liga Młodzików 20.02.2021.

W sobotę 20 lutego 2021r. zakończyły się rozgrywki młodzika województwa śląskiego w piłce siatkowej chłopców. W tych rozgrywkach Norwid Częstochowa łącznie wygrał 13 męczy w sezonie 2020/2021 i uplasował się na V miejscu.

Z tego miejsca chciałem podziękować całemu zespołowi za tak dobry sezon oraz życzyć jeszcze lepszych wyników w przyszłym sezonie. Podziękowania chylę także naszym Trenerom współpracującym z nami czyli Krzysiowi Kantorowiczowi i Tomkowi Kryńskiemu. Bardzo dziękuję mojemu wychowankowi Grzesiowi Lampie za ufundowanie pięknej flagi Norwida.

Jeszcze raz stokrotne dzięki za cały sezon. Zbigniew Markowski.

Liga Młodzików 06.02.2021.

06.02.2021 roku w lidze młodzików województwa śląskiego nasz zespół wygrywa dwa mecze z Eco-Team AZS-em Stoelzle Częstochowa II 2:0 w setach (25:10 i 25:10) i z Jastrzębskim Węglem II 2:0 w setach (25:19 i 25:22).

Tym samym to jest nasz dwunasty mecz wygrany w tym sezonie.

Liga Młodzików 23.01.2021.

W lidze młodzików województwa śląskiego nasz zespół wygrywa kolejne dwa mecze i jest już w najlepszej ósemce województwa śląskiego ligi młodzika.

Eco-Team AZS-em Stoelzle Częstochowa II 2:0 (25:23, 25:22)

Aluron CMC Warta Zawiercie 2:0  (25:18, 25:23)

Liga Młodzików 19.12.2020.

W lidze młodzików województwa śląskiego nasz zespół wygrywa dwa mecze z Jastrzębskim Węglem 2:0 w setach (25:18 i 25:18) natomiast w drugim meczu wygrywamy z gospodarzem turnieju MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 w setach ( 25:16 i 25:9)

Tym samym nasz zespół umacnia się na I miejscu w tabeli.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w Nowym Roku 202.

Liga Młodzików 12.12.2020.

W lidze młodzika województwa śląskiego wygrywamy kolejne dwa mecze z Mysłowicami 2:0 w setach (25-12,25-14) i z Jaworznem 2:0 w setach (25-17, 25-17).

Liga Młodzików 05.12.2020.

Udana sobota dla młodych siatkarzy Norwida!!! Podopieczni Trenera Zbigniewa Markowskiego zaczynają drugi etap rozgrywek w lidze młodzika województwa śląskiego od dwóch meczy wygranych. Pierwszy mecz wygrywamy z gospodarzem turnieju Będzinem 2:1 w setach ( 24:26, 25:9, 15:2). W drugim meczu pokonujemy Volley Rybnik 2:0 w setach ( 25:15, 25:9).